Blog

52. Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi

İK ve bordro sektöründe şimdiye dek 1200’ü aşkın profesyonele erişmiş olan “Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi”nin 52.’si Ocak 2020’de düzenlenecek! 10 – 11 – 16 – 17 – 18 Ocak 2020 tarihlerinde Datassist Bordro Servisi – Galata Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilecek olan eğitimimizde kayıtlar, kontenjanla sınırlıdır.

Continue reading “52. Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi”

işvereni Yakan Sorular 16 Geliyor!

Efsane yine dopdolu geliyor!

İşvereni Yakan Sorular serisinin 16.’sı olan “2020 Neye Benzeyecek?” şehrinize geliyor! Bursa, Eskişehir, İstanbul ve Antalya’da sizlerle buluşmak için geliyoruz. 2020’ye çok sağlam girmek için siz de etkinliğimizde yerinizi alın.

Ekonomik Zorluklar

Yeteneğin Kaçışı

Yeni Vergi Yükleri

Konu Başlıkları

  • 2019 Vergi Sürprizi ve 2020’ye Bakış
  • Yeni Vergi Paketinin İşveren ve Çalışana Getirdiği Sorumluluklar
  • SGK Muhtasar Birleşimi

Konuşmacılarımız

  • Umut ÖZBAĞCI – Datassist CEO
  • Fatih YILDIRIM – Datassist CFO/COO

Saat

  • Etkinliğimiz tüm şehirlerde 14:00’te başlayıp, 17:00’de sona erecek.

Tarih ve Yerler

Kayıt için hemen tıklayın!

İzmir Açılış Toplantımıza Davetlisiniz!

20 sene önce İstanbul’da başlamıştık maceraya…

Türkiye henüz Outsourcing’e çok yabancıyken işin tüm standartlarını oluşturuyor, ilk SLA’e imza atıyor ve bordro sürecini online olarak yürütecek teknolojiler geliştiriyorduk.

Bursa, Eskişehir, Samsun derken ofislerimiz de büyümeye yetmez olmuştu. Hızla büyürken, Egenin İncisi’ne uğramamak olur muydu hiç?

Olmazdı elbette! İzmir’e de geldik.

Ve tüm İzmir’e “Biz geldik!” demek için, İzmir Açılış Toplantımıza herkesi davet ediyoruz.

Prof. Dr. Erdem Özdemir ve CEO’muz Umut Özbağcı‘nın konuşmacı olacağı toplantımızda, iş hukukuna dair en güncel konuları ele alacak ve yeni vergi paketinin iş hukuku açısından değerlendirmesini yapacağız.

Hadi, siz de bize katılın!

5 Aralık Perşembe, saat 14:00, İzmir Renaissance Otel‘de gerçekleşecek İzmir Açılış Toplantımız‘da yerinizi alın!

Kayıt için tıklayın.

 

İyi Eğitim Nasıl Olmalı?

“Eğitim şart!” Dillere pelesenk olan bir söz…

Hepimiz bilgi sahibi olmanın önemini biliyoruz. Ancak o eğitimi nereden, kimden ve nasıl alacağımız çoğu zaman dert oluyor. Kişinin uzman olmak istediği konuda uzmanlığını kanıtlamış, bilgi ve deneyim sahibi, sektöründeki başarı örneklerinin içinde olan ve tüm bu yılların sonunda edinilmiş uzmanlığını topluma aktarmak isteyen kişi ve kurumları bulmak her zaman kolay olmuyor. Eğitimin iki boyutu dikkate alınmalı: Continue reading “İyi Eğitim Nasıl Olmalı?”

Dürüst, Doğru, Zamanında Bordro

2018’de Alice Shroeder tarafından kaleme alınan Warren Buffett biyografisi, The Snowball: Warren Buffett and the Business of Life (Kartopu: Warren Buffett ve İş Yaşamı) iş adamlarına etik kararlar vermeleri ve doğru yolda ilerlemeleri için sağlam tavsiyelerde bulunmakta.

Biyografiden meşhur alıntılardan bir tanesi: “Eğer neyin doğru veya yanlış olduğundan emin değilseniz, aldığınız kararın yarın sabah gazetede yayınlanmasından memnun olur musunuz, onu düşünün.”   Continue reading “Dürüst, Doğru, Zamanında Bordro”

Şirket Evliliği Sırasında Maaşıma Ne Olacak?

Hiçbir şey, işler her zaman olduğu gibi devam edecek. 

Maaşımı doğru miktarda günü gününe alacağım. 

Şirketleri birleşen tüm çalışanların en basit beklentisi budur. Nasıl üretim şirket için hayatiyse, bordro da çalışan için aynı hayati önemi taşır. Kimse bordroyu durdurmaya cesaret edemez.  Continue reading “Şirket Evliliği Sırasında Maaşıma Ne Olacak?”

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun servisler ve teknoloji çözümlerimizle
neler yapabileceğinizi öğrenin.

Bize Ulaşın