Skip to main content
search

Datassist Bordro Servisi olarak ilk bordro kitabımız 2009 yılında basıldı. Ardından 2011 yılında yenilenmiş içeriğiyle ikinci kitabımızı İnsan Kaynakları profesyonelleri ve Bordro Uzmanlarıyla paylaşma fırsatı bulduk. 2015 yılında ise Temel Bordro Hesaplamaları kitabımız, günümüze kadar değişen mevzuat ve uygulamalarla tamamen yenilenerek yeniden basıldı.

Değişen parametreler ve yapılan güncellemeler ise 2017 itibarıyla yeni baskı ihtiyacını doğurunca; güncellenmiş yeni bir Temel Bordro Hesaplamaları Kitabı sizlerle buluştu. Bordro hesaplamaları alanında rehber bir yayın ihtiyacına cevap veren kitabımız, güncel parametrelere ulaşabilmeniz için QR kodlarla zenginleştirildi.

Kitapta neler var?

Yasal düzenlemeler ışığında temel bordro hesaplamaları mantığını sade bir dille açıklamak ve pratik yöntemlerle bordro hesaplamalarını öğretmek üzere Datassist Mevzuat Kulübü tarafından hazırlanan Temel Bordro Hesaplamaları kitabımız; çalışanlara yapılan ücret ödemeleri ile yaygın olarak kullanılan ek ödeme ve sosyal yardımların bordroya yansımalarını ve bu ödemelerden yapılacak yasal kesintilerinin hesaplama mantığını kapsamlı olarak ele almaktadır.

Kitabımızda ayrıca Tazminatlar konusu Kıdem, İhbar, Maluliyet dâhil tüm bölümleriyle detaylı şekilde ele alınmıştır. Diğer bir uzmanlık alanımız olan Teşviklere dair tüm kanunlarla ilgili detaylı bilgilendirme ve pratik uygulamaları bölümlerine de kitabımızda geniş şekilde yer verildi.

Toplam 348 sayfa uzunluğundaki bu kapsamlı kitabımız, bu konuda Türkiye’de yazılmış ilk referans kitap olması bakımından İnsan Kaynakları ve Mali İşler alanında çalışan profesyonellere ve bu alanda kariyer edinmek isteyen kişiler için eşsiz bir kaynaktır.

Temel Bordro Hesaplamaları Kitabı, Nezih Kitabevi’nden satın alınabilir. Size en yakın şube için tıklayınız.

Bize doğrudan ulaşıp sipariş vermek içinse, buradan mail atabilirsiniz.

DBS

Leave a Reply