Skip to main content
search

Bordro servisi alanında Türkiye’nin ilklerine imza atan, 2004’ten bu yana sekizincisini 18 Mayıs’ta Bursa’da düzenlediği İşvereni Yakan Sorular etkinliği ile Datassist Bordro Servisi; Bursalı işverenlerle buluştu.

Divan Otel’de gerçekleştirilen ve üç saat süren etkinlikte yürürlükteki işveren teşvikleri, teşviklerden faydalanma yolları, geçmişe dönük teşvik hizmetleri ve inovatif pazarda ayakta kalma önerileri konuşuldu.

Bordro ve İK sektörünün profesyonellerinin ilgi gösterdiği “İşvereni Yakan Sorular 8: Teşviklere Karşı Titanik Olmayın” başlıklı etkinlikte, katılımcılar sorularını Datassist Bordro Servisi’nin Bursa Bölge Yöneticisi Engin Işık ve Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü Fatih Yıldırım’a yöneltme fırsatı buldular.

Datassist Bordro Servisi Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça’nın, kişisel tecrübeleri ışığında şirketlerin teşviklere dair çekimser yaklaşımlarını sıralaması ile başlayan etkinlik, ASO Company Kurucu Ortağı Aylin Satun Olsun’un Türkiye’de yeni yayılan inovasyon kavramına dair şirket kimliği oluşturma temalı konuşmasıyla devam etti. Fatih Yıldırım’ın yürürlükteki teşviklere dair püf noktaları ilettiği sunumu sonrasında Engin Işık tarafından teşviklerden geriye dönük yararlanma ve yersiz yararlanma konularıyla etkinlik son buldu.

İşvereni Yakan Sorular, Şehrinize Gelsin!

Formu doldurun, talebinizi değerlendirelim…

[contact-form-7 id=”4731″ title=”İşvereni Yakan Sorular, Şehrinize Gelsin!”]
DBS

Leave a Reply