Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi

Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM işbirliği ile:

9-10-11-17-18 Şubat 2017

Şubat ayında 38. kez düzenlenecek Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliği ile 9-10-11-17 ve 18 Şubat 2017 tarihlerinde toplam 5 gün 40 saat boyunca Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleştirilecek.

Detaylar 

datassist subat 2017 bordro egitimi

Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi

Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM işbirliği ile:

9-10-11-17-18 Şubat 2017

Detaylar Eğitim Programı 

Eğitim Hakkında

Şubat ayında 38. kez düzenlenecek  Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliği ile 9-10-11-17 ve 18 Şubat 2017 tarihlerinde toplam 40 saat süresince Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleştirilecek.

Katılımcı Profili

  • Bordro alanında uzmanlaşmak isteyenler: Datassist ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen eğitim, bu alanda uzmanlaşmak isteyenlerin doğru bir başlangıç yapabilmeleri için zengin içeriği ve uygulamaya hakim eğitmen kadrosu ile düzenlenmektedir.
  • Uzmanlar: Mevzuata ve uygulamaya ilişkin son değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan program, alanında uzman profesyoneller için de deneyim ve bilgilerini güncelleme olanağı sağlamaktadır.

Eğitmenler

Prof. Dr. Nurşen CANİKLİOĞLU – Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalı başkanı

nursen-caniklioglu

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesininden 1984 yılında mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. 1997 yılında doktor unvanı alan Nurşen Caniklioğlu 2002 yılında Doçent oldu.

Prof. Dr. Nurşen Caniklioğlu’nun, ulusal ve uluslararası seminerlerde sunulmuş tebliğleri ve bu alanda birçok yayını bulunmakla beraber Sosyal Güvenlik Hukuku, Sosyal Sigortalarda Prim Teşvikleri ve İş Mevzuatı gibi kitapları yayımlanmaktadır.

Dr. Uğur Tandoğan

Uğur Tandoğan

İTÜ Makine Mühendisliği’nden yüksek mühendislik diploması alan Uğur Tandoğan, doktorasını Northwestern Üniversitesi Sanayi  Mühendisliği ve Yönetim Bilimleri Bölümü’nde yapmıştır. Northeastern Illinois Üniversitesi İşletme Bölümü’nde öğretim üyesi olarak çalışmıştır.

Türkiye’de bankacılık sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yapan ve en son Osmanlı Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılan Dr. Uğur Tandoğan, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde 1986 yılından, Okan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde de 2006 yılından beri öğretim üyesidir.

Dünya Gazetesi’nin “Not Defteri” köşesinin  yazarıdır. İnsan kaynakları yönetimi ve işletme yönetimi uzmanıdır. 

Prof. Dr. İlknur Kılkış: Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi

ilknur kilkis

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olan Prof. Dr. İlknur Kılkış akademik kariyerine aynı fakültede araştırma görevlisi olarak başlamıştır. Halen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde öğretim üyesi olarak görevine devam etmektedir.

İş Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında çalışmakta olan ve bu alanlarda yazılmış makaleleri ve kitapları bulunan Prof. Dr. İlknur Kılkış aynı zamanda Resmi Arabulucu olarak görev yapmaktadır.

Fatih Yıldırım / Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü

Fatih Yildirim

Kariyerine 1995 yılında başlayan ve bugüne değin İnsan Kaynakları, Danışmanlık ve Havacılık gibi sektörlerde Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev alan Fatih Yıldırım, Vergi, SGK ve İş Hukuku konularında uzmanlaştıktan sonra 2010 yılında Bordro Operasyon Grup Yöneticisi olarak Datassist Bordro Servisi kadrosuna dâhil olmuştur. 2015 Kasım ayında Datassist Bordro Servisi Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörlüğüne atanan Yıldırım, halen bu görevini sürdürmektedir.

 Datassist Bordro Servisi – Bordro Uzmanları

Osman 2

Datassist’in kuruluşundan bu yana geride bıraktığı 17 yılda edindiği İnsan Kaynakları ve Bordrolama konusunda tecrübe ve bilgi birikimini, Bordro Operasyon ekibinin Yönetim Kadrosu ile katılımcılara sunacak.

Uygulayıcıların kendisinden doğrudan aktarılacak bilgiler, örnek olay ve vaka incelemeleri ile bilgisayar desteksiz hesaplama şeklinde aktarılacak.

Eğitim Hakkında En Çok Sorulan Sorular

{loadposition sss-egitim}


Bilgi, Başvuru ve Kayıt

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz:

  • Gözde Gök
  • gozde.gok@datassistold.local
  • 0212 251 45 50 / D:207

Detaylar Eğitim Katılım Formu

Bilgi İstek Formu

{loadposition egitim-bilgi-bordro}