İşe Alım

Detaylar organizasyonların kalbidir. İşe alım, tavsiye ve tahminler üzerine kurulmaması gereken, organizasyonların en kritik karar alma noktasıdır. Datassist işe alım servisi ile ‘İş’in ‘insani boyutu’nu yeniden keşfedin.

İşe alım bir organizasyonun geleceğini doğrudan etkiler. Örneğin; işe alınan yanlış bir yönetici uzun süre farkedilmeden iş akışlarını durdurabilirken, doğru bir yetenek ise tüm organizasyonun kaderini olumlu yönde değiştirebilir. Dolayısıyla bu fonksiyonun tamamıyla outsource edilmesi ya da işe alım kararlarında objektif olmayan unsurlarla davranılması doğru değildir.

İşe alım ister şirket içinde yönetilsin, ister dışarıdan servis olarak alınsın, ulaşılabilen en fazla veri ile gerçekleştirilmelidir.

Datassist 25 ülkede başarıyla kullanılan Performia işe alım metodolojisini 10 yıldan uzun bir süredir kullanıyor. Performia çevrenizde sıkça görebileceğiniz işe alım yöntemlerinin aksine adayın mezuniyet, dış görünüş ya da tecrübe gibi bilindik ayırt edicilerin dışında adayların gerçekleşmiş ve potansiyel performansı, kişiliği ve algıları hakkında size veriler sunar. Bu veriler organizasyonun dinamikleri ile harmanlanarak doğru kişileri, doğru işe, doğru zamanda yerleştirmenize yardımcı olur.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun servisler ve teknoloji çözümlerimizle
neler yapabileceğinizi öğrenin.

Bize ulaşın