Eşsiz Bordro Hizmetlerimizi İnceleyin

Bordro Outsourcing

Türkiye’nin lider bordro hizmet sağlayıcısı olan Datassist, 20 yıllık know-how’ı ile Türkiye’de bordro hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, çalışan sayısı ve sektör bağımsız yüzlerce müşterisi için yenilikçi ve tamamen özelleştirilmiş bordro çözümleri sunmaktadır.

Bordro Uyum Denetimi

Datassist Bordro Servisi, yalnızca bordro uyumluluk denetimlerini gerçekleştirmeye ayrılmış ayrı bir bordro uyum denetçileri kadrosuna sahiptir. Bordro uyumluluk denetim programımız her ölçekte ve yapıda firma için uygundur.

Bordro Uzmanı İstihdamı

Bordo süreçlerinizde yönetici ya da uygulamacı olarak doğru profesyonellere ulaşamıyorsanız, Datassist size bir çözüm öneriyor. Dünya’nın önde gelen kurumsal şirketlerine hizmet veren Datassist Bordro Servisi’nin yetiştirmiş olduğu sertifikalı bordro uzmanlarıyla tanışın!

Çalışma İzni Danışmanlığı

Çalışma izinleri ile ilgili yasal süreç bazen çok karmaşık olabilir. Datassist yabancı personel için alınacak çalışma izinleri konusunda sağladığı hizmetler ile bu işlemleri sizin için yürütür.

İstihdam Hizmeti (PEO)

Personel İstihdamı ile ana faaliyet alanlarına konsantre olarak kaynaklarını bu alanlarda en iyi olmaya yönlendiren kurumlar, diğer işletme fonksiyonlarını da konunun uzmanlarından hizmet alarak çözümlemektedirler.

Teşvik Danışmanlığı

Kendi teknolojik altyapımızla geliştirilen Teşvik Hesaplama Programı ile 2011 yılından bu yana uygulanan tüm SGK teşviklerinin durumlarını analiz ediyoruz.

Kurumsal Eğitimler

Bordro söz konusu olduğunda, hesaplama sırasında yapılabilecek bir hata şirketinizi para cezası riski altına soktuğundan ve özellikle çalışanlara hatalı bir ödeme yapılması durumunda itibar azalması riski ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden bordro ekibinizin hatasız ekibi olması gerekir.

Bordro SaaS

Dakika, Datassist Bordro Hizmetleri tarafından geliştirilmiş bir personel yönetim platformudur. % 100 web tabanlı Bordro hesaplama merkezli yazılımımız, SaaS modelinde altyapı ve lisans yatırımı yapılmaksızın kullanılabilir.

SGK Danışmanlığı

Hukuk ve prosedürler değişimini takiben uygulamalar da günden güne değişiyor. Datassist Bordro Servisi, en geniş perspektifte süreçlerinizi etkilemese bile tüm güncellemeleri yakından takip eder ve doğru direktifleri vererek sizi bilgilendirir.

İşe Alım Hizmeti

Detaylar organizasyonların kalbidir. İşe alım, tavsiye ve tahminler üzerine kurulmaması gereken, organizasyonların en kritik karar alma noktasıdır. Datassist işe alım servisi ile ‘İş’in ‘insani boyutu’nu yeniden keşfedin.