Hizmetlerimiz

Mükemmel Bilgi, Mükemmel Çözüm

Datassist İnsan Kaynakları sektördeki öncü hizmetleri ile insan kaynakları yönetimini bir adım öteye taşıyor.

Gelişen iş dünyası ve etki alanı hızla artan teknoloji trendleri en organik birlikteliklerinden birini İnsan Kaynakları alanında yaşıyor. Kurumların yönetim dinamiklerini doğrudan etkileyen bir departman olarak İnsan Kaynakları, yenilikçi uygulamalar ve teknolojik altyapılar ile yeniden tasarlanıyor.

Datassist kurulduğu günden bu yana, söz konusu sektörel gelişimin ivmesini artırmak için çalışıyor. Günden güne gelişen ve modern standartlarda buluşan iş süreçleri, Datassist’in yola çıkarken söylediği bilgi çağı mottosu ile tekrar anlam kazanıyor:

“Mükemmel Bilgi, Mükemmel Çözüm”

Bordrolama Hizmeti
Bordrolama Hizmeti

Rekabet küresel anlamda artarken firmalar hayatta kalabilmek için ana iş kollarına odaklanarak hızlanmak zorundalar. Datassist sunduğu Outsourcing servisleri ile müşterilerinin hız kazanmalarına destek olur.

Detaylar
Personel İstihdamı
Personel İstihdamı

Maliyetlerini minimum, verimliliğini ise maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen firmalar, artık Personel İstihdamı hizmetlerinden uzmanlık gerektiren en özel pozisyonlar için de faydalanıyor.

Detaylar
Danışmanlık
Danışmanlık

Doğru bilgi her zaman önemlidir. Şirketlerdeki İş Kanunu, SGK, teşvikler, ücretler, özlük ve bordro gibi İK uygulamaları hakkında alınacak doğru tavsiyeler süreçlerin optimize edilmesini sağlar.

Detaylar
İşe Alım
İşe Alım

İşe alım, şirketlerin alacağı en kritik kararlardandır. Asla tavsiye veya tahminler üzerine kurulmamalıdır. Şirketin geleceği ve başarısı, işe alım noktasında verilecek doğru kararlarla şekillenir.

Detaylar
Eğitim
Eğitim

Datassist, uzman olduğu İK ve Bordrolama konularında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler belirli dönemlerde bireysel katılımlara açık veya şirket ya da topluluklara özel olarak düzenlenmektedir.

Detaylar
Denetim ve Risk Analizi
Denetim ve Risk Analizi

Denetim hizmetleri, insan kaynakları süreçlerindeki sorun ve yanlış uygulamaların tespiti ile bu süreçleri iyileştirmek için uygulanabilecek çözümlerin, aksaklık yaşanmadan önce belirlenmesini sağlar.

Detaylar
Alt İşveren Denetimi
Alt İşveren Denetimi

Asıl ve alt işverenlerin kanun önünde müteselsil şekilde sorumlu olmaları, alt işverenden hizmet alımının risk noktasını oluşturmaktadır. Datassist bu risklerinizi minimize etmenizi sağlar.

Detaylar
Yabancı Personel Çalışma İzinleri
Yabancı Personel Çalışma İzinleri

Çalışma izinleri ile ilgili yasal süreç bazen çok karmaşık olabilir. Datassist yabancı personel için alınacak çalışma izinleri konusunda sağladığı hizmetler ile bu işlemleri sizin için yürütür.

Detaylar

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun servisler ve teknoloji çözümlerimizle
neler yapabileceğinizi öğrenin.

Bize Ulaşın