Skip to main content
search
isvereni yakan sorulari cevaplamak icin eskisehire geliyoruz

Datassist Bordro Servisi’nin 2014 yılından bu yana düzenlediği İşvereni Yakan Sorular Etkinliğinin dördüncüsü 14 Ocak 2016 Perşembe günü saat 14:00-17:00 arasında Eskişehir’de gerçekleşecek.

Konuşmacıları Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça ve Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü Fatih Yıldırım olan ve günümüz İK yönetici ve uzmanlarını sürekli meşgul eden çözümü zor konuların ilgili mevzuat doğrultusunda ele alınacağı etkinliğin konuları Personel Dokümantasyon Yönetimi ve 2015’in son aylarında gündemi en çok meşgul eden konu olan Asgari Ücret.

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) ve Peryön Güney Marmara işbirliğiyle hazırlanan toplantının ana başlıkları şu şekilde;

1- Merhaba Demeden Elveda Demeye Hazır mısınız?
Personelinizin;

  • İşe girişinden itibaren işten çıkışına kadar yürütülmesi gerekilen süreçler
  • Dokümantasyon yönetimi

2- Yeni Asgari Ücret ve Yan Etkileri

2015-2016 Maliyet Kıyaslamaları;

  • Tavan Ücret
  • 110 TL’lik Teşvik
  • Konuşmacılar

Ayşe Nazmiye Uça / Datassist-Genel Müdür

ayseuca

Denetim ve mali danışmanlık alanındaki geniş yelpazede uzmanlaşmanın eksikliğinden dolayı standart hizmet kalitesine ulaşılamadığını, bu yüzden de Türk danışmanlık şirketlerinin dinamizmine rağmen uluslararası alanda ön sıralarda olamadığını fark etti. Sınırları çizilmiş bir alana odaklanıp, mükemmel servis kalitesini hedefleyerek yalnızca bordro servis ve istihdam hizmeti sunmayı ilke edinen Datassist Bordro Servisi’ni 1999 yılında kurmuş ve o günden bu yana genel müdürlüğünü sürdürmektedir.

Fatih Yıldırım / Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü

fatih yildirim

Kariyerine 1995 yılında başlayan ve bugüne değin İnsan Kaynakları, Danışmanlık ve Havacılık gibi sektörlerde Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev alan Fatih Yıldırım, Vergi, SGK ve İş Hukuku konularında uzmanlaştıktan sonra 2010 yılında Bordro Operasyon Grup Yöneticisi olarak Datassist Bordro Servisi kadrosuna dâhil olmuştur. 2015 Kasım ayında Datassist Bordro Servisi Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörlüğüne atanan Yıldırım, halen bu görevini sürdürmektedir.

Etkinlik Detayları

Tarih: 14 Ocak Perşembe Saat 14:00-17:00
Yer: Eskişehir Sanayi Odası (ESO): Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No: 1 26110 ESKİŞEHİR
Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için tıklayınız.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Eğitime kayıt için tıklayınız.

DBS

Leave a Reply