Skip to main content
search
iys bursa aralik 2016

İlki 2014 yılının Haziran ayında düzenlenen ve bu dönem altıcısı 13 Aralık 2016 Cuma İstanbul’da gerçekleşecek olan İşvereni Yakan Sorular 6,  23 Aralık Cuma günü saat 14:30 – 17:30 arasında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığı ile Bursa’ya geliyor.

Konuşmacıları Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça, Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü Fatih Yıldırım, Egemenoğlu Yönetici Ortağı Yunus Egemenoğlu, Egemenoğlu Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatı Sinem Nur Çetinkaya ve Egemenoğlu Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatı Fazilet Karabacaklar olan etkinlikte işverenlerin ve İK profesyonellerinin son zamanlarda gündemini meşgul eden konular ele alınacak.

iys bursa aralik 2016

İlki 2014 yılının Haziran ayında düzenlenen ve bu dönem altıcısı 13 Aralık 2016 Salı İstanbul’da gerçekleşecek olan İşvereni Yakan Sorular 6,  23 Aralık Cuma günü saat 14:30 – 17:30 arasında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığı ile Bursa’ya geliyor.

Konuşmacıları Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça, Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü Fatih Yıldırım, Egemenoğlu Yönetici Ortağı Yunus Egemenoğlu, Egemenoğlu Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatı Sinem Nur Çetinkaya ve Egemenoğlu Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatı Fazilet Karabacaklar olan etkinlikte işverenlerin ve İK profesyonellerinin son zamanlarda gündemini meşgul eden konular ele alınacak.

Datassist, Egemenoğlu ve BTSO ortaklığı ile hazırlanan toplantının ana başlıkları şu şekilde;

Kötü Niyet Tazminatı Davaları Neden Artıyor?
SGK Tavan Artışının İşverene Maliyeti Ne Olacak?
Doğum İzni – Kısmi Çalışma Nasıl Uygulanmalı?
BES Uygulaması Geldiğinde işverenlerin Yapması Gerekenler Neler?
Özel İstihdam Büroları Yasasındaki Belirsizlik Ne Olacak?

Konuşmacılar

ayseucaAyşe Nazmiye Uça / Datassist-Genel Müdür

Denetim ve mali danışmanlık alanındaki geniş yelpazede uzmanlaşmanın eksikliğinden dolayı standart hizmet kalitesine ulaşılamadığını, bu yüzden de Türk danışmanlık şirketlerinin dinamizmine rağmen uluslararası alanda ön sıralarda olamadığını fark etti. Sınırları çizilmiş bir alana odaklanıp, mükemmel servis kalitesini hedefleyerek yalnızca bordro servis ve istihdam hizmeti sunmayı ilke edinen Datassist Bordro Servisi’ni 1999 yılında kurmuş ve o günden bu yana genel müdürlüğünü sürdürmektedir.

fatih yildirimFatih Yıldırım / Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü

Kariyerine 1995 yılında başlayan ve bugüne değin İnsan Kaynakları, Danışmanlık ve Havacılık gibi sektörlerde Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev alan Fatih Yıldırım, Vergi, SGK ve İş Hukuku konularında uzmanlaştıktan sonra 2010 yılında Bordro Operasyon Grup Yöneticisi olarak Datassist Bordro Servisi kadrosuna dâhil olmuştur. 2015 Kasım ayında Datassist Bordro Servisi Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörlüğüne atanan Yıldırım, halen bu görevini sürdürmektedir.

yunus egemenogluYunus Egemenoğlu / Egemenoğlu Hukuk-Yönetici Ortak

Egemenoğlu Yönetici Ortağı Yunus Egemenoğlu, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 30 yılı aşkın hukuk kariyeri boyunca, banka ve finans, finansal yeniden yapılandırma, şirket devralma ve birleşmeleri ve iflas hukuku gibi birçok alanda halka açık şirketler ve şahıs şirketlerini temsil etmiştir. Aynı zamanda Egemenoğlu, taşımacılık, enerji ve gıda gibi büyük sektörlerde, geçmiş ve son dönemdeli çalışmalarıyla üstün bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

sinem nur cetinkayaSinem Nur Çetinkaya / Egemenoğlu Hukuk Bürosu – Kıdemli Avukat

Sinem Nur Çetinkaya ; 2005 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2007 yılı itibariyle Egemenoğlu Hukuk Bürosu bünyesinde avukat olarak çalışmaya başlamış olan Çetinkaya, Bursa Barosu’na kayıtlıdır. Bireysel ve toplu iş hukuku ile sosyal güvenlik hukukuna dayanan ihtilafların çözümlenmesi, dava takibi ve danışmanlık hizmeti verilmesi konularında uzmanlaşmış olan Çetinkaya, Egemenoğlu bünyesinde İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında yer alarak önemli katılar sağlamıştır.

fazilet karabacaklarFazilet Karabacaklar / Egemenoğlu Hukuk Bürosu – Kıdemli Avukat

Fazilet Karabacaklar, 2003 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur; Bursa Barosu’na kayıtlıdır. 2005 yılı itibariyle Egemenoğlu Hukuk Bürosu bünyesinde avukat olarak çalışmaya başlamış olan Karabacaklar, özellikle bireysel ve toplu iş hukuku ile sosyal güvenlik hukukuna dayanan uyuşmazlıkların çözümlenmesi ve dava sürecinin takibi; danışmanlık hizmeti verilmesi konularında uzmanlaşmıştır. Egemenoğlu bünyesinde İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında birçok önemli dava ve projede yer alarak katkılar sağlamıştır.

Etkinlik Detayları

Etkinlik Tarihi : 23 Aralık 2016 Cuma / 14:30 – 17:30

Etkinlik Yeri: Bursa Ticaret ve Sanayi Odası

Etkinlik Ücreti: Etkinliğimiz ücretsizdir.

{loadposition is-vereni-yakan-5-kayit}

DBS

Leave a Reply