Skip to main content
search
isvereni-yakan-sorular-3-bursa

¨İşvereni Yakan Sorular-3¨

İK uzmanlarının çözüm bulmakta zorlandığı sorunları güncel uygulamalar doğrultusunda yeniden tartışıyoruz.

isvereni-yakan-sorular-3-bursa

¨İşvereni Yakan Sorular-3: Bursa¨

İK uzmanlarının çözüm bulmakta zorlandığı sorunları güncel uygulamalar doğrultusunda yeniden tartışıyoruz.

Online Kayıt Etkinlik Programı

Datassist, 3. kez düzenlenen geniş katılımlı İşvereni Yakan Sorular etkinliği kapsamında, günümüz İK yönetici ve uzmanlarını sürekli meşgul eden çözümü zor konuları, ilgili yasalar ve mevzuat doğrultusunda ele alıyor. Egemenoğlu Hukuk Bürosu işbirliğiyle hazırlanan toplantının ana başlıkları şu şekilde;

İstihdam Teşvikleri:
İşveren İstihdam Teşvikinden Neden Çekiniyor?

  • 6111’den yararlanma şartları.
  • AR-GE, Teknokent ve serbest bölge teşviklerinin, İnsan Kaynakları perspektifinden değerlendirilmesi.
  • Yürürlükteki diğer teşvikler.

İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönünden İşverenlerin Sorumlulukları:
İş Kazasından Önce ve Sonra Hukuki Riskler

  • İşverenlerin hukuki ve idari sorumlulukları.
  • İşverenlerin cezai sorumluluğu.
  • İş Kazası durumunda işveren tarafında yapılması gereken işlemler.

Konuşmacılar

ayse-uca-low-bw-2Ayşe Nazmiye Uça / Datassist-Genel Müdür

Denetim ve mali danışmanlık alanındaki geniş yelpazede uzmanlaşmanın eksikliğinden dolayı standart hizmet kalitesine ulaşılamadığını, bu yüzden de Türk danışmanlık şirketlerinin dinamizmine rağmen uluslararası alanda ön sıralarda olamadığını fark etti. Sınırları çizilmiş bir alana odaklanıp, mükemmel servis kalitesini hedefleyerek yalnızca bordro servis ve istihdam hizmeti sunmayı ilke edinen Datassist’i 1999 yılında kurmuş ve o günden bu yana genel müdürlüğünü sürdürmektedir.


yunus-egemenoglu-lowYunus Egemenoğlu / Egemenoğlu Hukuk-Kurucu Ortak

Egemenoğlu’nun kurucu ortağı olan Yunus Egemenoğlu, 1982 senesinde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 30 yılı aşkın hukuk kariyeri boyunca, banka ve finans, finansal yeniden yapılandırma, şirket devralma ve birleşmeleri ve iflas hukuku gibi birçok alanda halka açık şirketler ve şahıs şirketlerini temsil etmiş bulunan Yunus Egemenoğlu, taşımacılık, enerji ve gıda gibi büyük sektörlerde, geçmiş ve son dönemdeki çalışmalarıyla üstün bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.


sinem-oktay-basSinem Oskay Baş / Egemenoğlu Hukuk-Kıdemli Avukat

Sinem Oskay Baş, 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2011 yılı itibariyle Egemenoğlu Hukuk Bürosu’nda çalışmaya başlayan Baş, gümrük kaçakçılığı, vergi usul kanununa muhalefet, vergi kaçakçılığı, dolandırıcılık, sahtecilik, emniyeti suistimal gibi mali ceza hukuku olarak adlandırılan davalar konusunda uzman olup İstanbul Barosu’na kayıtlıdır.


pinar-sahinPınar Şahin / Egemenoğlu Hukuk-Kıdemli Avukat

2006 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladığı lisans eğitimine, Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı bünyesinde yüksek lisansa devam ederek mezun oldu. 2008 yılından bu yana Egemenoğlu bünyesinde çalışmakta olup; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında hukuk danışmanlığı yapmakta; hukuki uyuşmazlıklarda dava takiplerini yürütmektedir. Başta Bireysel ve Toplu İş Hukuku, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Hukuku, İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile Sendikalar Mevzuatı olmak üzere çalışma hayatına ve işçi – işveren ilişkilerini ilgilendiren diğer mevzuat kapsamında çalışmalarına devam etmektedir.


isvereni-yakan-sorular-3-bursa-program

Etkinlik Detayları

  • 13 Mayıs 2015 Çarşamba Saat 14:00-17:00
  • Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO): Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde 2.Sokak No:2 Nilüfer / BURSA
  • Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Kayıtlar kapanmıştır. İlginize teşekkürler.

{loadposition gundemall2}

DBS

Leave a Reply