Skip to main content
search

9 Ocak 2018 Salı günü Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş yerleşkesinde düzenlediğimiz “İşvereni Yakan Sorular 11: 2018’de Teşvikler” etkinliğimizde konuğumuz Resul Kurt ile birlikte 2018 çalışma hayatının satır başlarını ele aldık.

Etkinliğimiz, Genel Müdürümüz Ayşe Nazmiye Uça’nın açılış konuşmasıyla başladı. 2018 çalışma hayatından iş dünyasının beklentilerini özetleyen Ayşe Uça; sözü Dr. Resul Kurt’a bıraktı.

Bir saate yakın süre boyunca yeni arabuluculuk kanunu ve dünyadaki arabuluculuk sistemleri hakkında detaylı bir sunum yapan Kurt; ülkemizde yürürlüğe girecek olan uygulama hakkında katılımcılarımızı bilgilendirdi.

Etkinliğe verilen aranın öncesinde kurucumuz ve genel müdürümüz Ayşe Nazmiye Uça 2018 asgari ücret detaylarına ve işveren maliyetine dönük bir sunum gerçekleştirdi.

15 dakikalık aranın ardından, etkinlik bitimine dek firmamızın CFO’su Fatih Yıldırım, 2017’de uygulanmaya başlanmış ve yeni çalışma yılında da devam edecek olan teşviklerin yanı sıra 2018’de yürürlüğe konulacak olan yeni teşviklere ve yararlanma şartlarına dair geniş bir anlatı sundu.

Dr. Resul Kurt’a ve bizi bu etkinlikte yalnız bırakmayan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz!

2018 teşvikleri hakkında detaylı bir içeriğe İş Kanunu Türkiye portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

DBS

Leave a Reply