Skip to main content
search
İKAYDER İnsan Kaynakları Zirvesi

Datassist olarak, İnsan Kaynakları Yöneticileri Derneği’nin düzenlediği, Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek İnsan Kaynakları Zirvesi’ne sponsor olarak katılıyoruz. 17-18 Ocak 2014 tarihinde geniş kapsamlı bir katılımla gerçekleşecek etkinlikte Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça da bir konuşma yaparak etkinliğe katkıda bulunacak.

Ayrıca etkinlik alanında kurulacak standımızda katılımcılar ile bilgi paylaşımında bulunacak ve etkinlik süresince İK profesyonelleri için oldukça değerli olacak hediyeler sunacağız.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak için İKAYDER’in resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İKAYDER İnsan Kaynakları Zirvesi

Datassist olarak, İnsan Kaynakları Yöneticileri Derneği’nin düzenlediği, Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek İnsan Kaynakları Zirvesi‘ne sponsor olarak katılıyoruz. 17-18 Ocak 2014 tarihinde geniş kapsamlı bir katılımla gerçekleşecek etkinlikte Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça da bir konuşma yaparak etkinliğe katkıda bulunacak.

Ayrıca etkinlik alanında kurulacak standımızda katılımcılar ile bilgi paylaşımında bulunacak ve etkinlik süresince İK profesyonelleri için oldukça değerli olacak hediyeler sunacağız.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak için İKAYDER‘in resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DBS

Leave a Reply