Skip to main content
search

Datassist olarak, İnsan Kaynakları Yöneticileri Derneği’nin düzenlediği, Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kongre Merkezinde gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde stand açarak, sponsor olduk. 17-18 Ocak 2014 tarihinde kapsamlı bir katılımla gerçekleşen Bursa’daki etkinlikte Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça da bir konuşma yaparak etkinliğe katkıda bulundu.

Zirve süresince gerçekleşen oturumlarda İK Profesyonelleri ve Uludağ Üniversitesi öğrencileri ile yeni trend ve uygulamalar hakkında bilgi alışverişi yaptık.

Etkinlik öncesi gönderdiğimiz e-davet’ler aracılığı ile etkinlikten haberdar olup bizi Bursa’da yalnız bırakmayan takipçilerimizle yüzyüze tanışma ve standımızda ağırlama fırsatı bulduk.

Ayşe Uça’nın İnsan Kaynaklarında Outsourcing ile Değer Yaratmak konulu konuşmasında katılımcılara eğitim indirimleri ve iki talihliye de ücretsiz Datassist Eğitimi sağladık.

İKAYDER İnsan Kaynakları Zirvesi 2014’te etkinlik süresince standımızda bizleri ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür, ücretsiz eğitim kazanan talihlilerimize de tebriklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

{loadposition ikayder2014}

DBS

Leave a Reply