Bordro Uygulamaları Eğitimi

Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM işbirliği ile:
3-4 / 10-11 Haziran 2016

Detaylar

Önkayıt Formu

Eğitim Hakkında

Haziran ayında 34. kez düzenlenecek Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi, Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM işbirliği ile 3-4 / 10-11 Haziran 2016 tarihlerinde 32 saat süresince Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleştirilecek.

4 tam günün ardından 12 Haziran’da 1 tam gün sürecek İleri Bordro Teknikleri eğitiminde katılımcılar SGK ve Gelir Vergisi Teşvikleri, SGK ve Gelir Vergisi Yününden Ücret ve Yan Ödemeler ve Özellik Arz Eden Ödemeler gibi konularda uzmanlık eğitimi alacak.

Katılımcı Profili

  • Bordro alanında uzmanlaşmak isteyenler: Datassist ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen eğitim, bu alanda uzmanlaşmak isteyenlerin doğru bir başlangıç yapabilmeleri için zengin içeriği ve uygulamaya hakim eğitmen kadrosu ile düzenlenmektedir.
  • Uzmanlar: Mevzuata ve uygulamaya ilişkin son değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan program, alanında uzman profesyoneller için de deneyim ve bilgilerini güncelleme olanağı sağlamaktadır.

Eğitmenler

Ayşe Nazmiye UÇA – Datassist Genel Müdürü

Denetim ve mali danışmanlık alanındaki geniş yelpazede uzmanlaşmanın eksikliğinden dolayı standart hizmet kalitesine ulaşılamadığını, bu yüzden de Türk danışmanlık şirketlerinin dinamizmine rağmen uluslararası alanda ön sıralarda olamadığını fark etti.

Sınırları çizilmiş bir alana odaklanıp, mükemmel servis kalitesini hedefleyerek yalnızca bordro servis ve istihdam hizmeti sunmayı ilke edinen Datassist’i 1999 yılında kurmuş ve o günden bu yana genel müdürlüğünü sürdürmektedir.

Prof. Dr. Nurşen CANİKLİOĞLU – Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalı başkanı

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesininden 1984 yılında mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. 1997 yılında doktor unvanı alan Nurşen Caniklioğlu 2002 yılında Doçent oldu.

Prof. Dr. Nurşen Caniklioğlu’nun, ulusal ve uluslararası seminerlerde sunulmuş tebliğleri ve bu alanda birçok yayını bulunmakla beraber Sosyal Güvenlik Hukuku, Sosyal Sigortalarda Prim Teşvikleri ve İş Mevzuatı gibi kitapları yayımlanmaktadır.

Dr. Uğur Tandoğan 

Uğur Tandoğan

İTÜ Makine Mühendisliği’nden yüksek mühendislik diploması alan Uğur Tandoğan, doktorasını Northwestern Üniversitesi Sanayi  Mühendisliği ve Yönetim Bilimleri Bölümü’nde yapmıştır. Northeastern Illinois Üniversitesi İşletme Bölümü’nde öğretim üyesi olarak çalışmıştır.

Türkiye’de bankacılık sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yapan ve en son Osmanlı Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılan Dr. Uğur Tandoğan, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde 1986 yılından, Okan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde de 2006 yılından beri öğretim üyesidir.

Dünya Gazetesi’nin “Not Defteri” köşesinin  yazarıdır. İnsan kaynakları yönetimi ve işletme yönetimi uzmanıdır.

Datassist Bordro Servisi – Bordro Uzmanları

Datassist’in kuruluşundan bu yana geride bıraktığı 17 yılda edindiği İnsan Kaynakları ve Bordrolama konusunda tecrübe ve bilgi birikimini, Bordro Operasyon ekibinin Yönetim Kadrosu ile katılımcılara sunacak.

Uygulayıcıların kendisinden doğrudan aktarılacak bilgiler, örnek olay ve vaka incelemeleri ile bilgisayar desteksiz hesaplama şeklinde aktarılacak.

Eğitim Hakkında En Çok Sorulan Sorular

{loadposition sss-egitim}


Bilgi, Başvuru ve Kayıt

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz:

Detaylar Önkayıt Formu

Bilgi İstek Formu

{loadposition egitim-bilgi-bordro}