HİZMETLERİMİZ

Bordro Hizmetleri

Inhouse olarak yürütülen bordrolama işlemleri büyük şirketler için ciddi maliyetler yaratan ve süreçleri optimize etmeyi; daha küçük ölçekte şirketler için ise iş gücünü doğru alanlarda kullanmayı engelleyen, kritiklik düzeyi yüksek süreçlerdir. Bordro Outsourcing içeride bordro konusunda büyük bir departmana gerek olmaksızın teknik bordrolama ve benzeri süreçlerin risklerini ve iş yükünü minimize etmeyi sağlar.

Türkiye’nin ilk ve lider bordro hizmet sağlayıcısı olan Datassist Bordro Servisi, 20 yılı aşkın know-how’ı ile Türkiye’de bordro hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, çalışan sayısı ve sektör bağımsız yüzlerce müşterisi için yenilikçi ve tamamen özelleştirilmiş bordro çözümleri sunmaktadır.

Dış kaynak kullanımını modern bir dille yorumlayan Datassist, İK departmanınızın bir alt birimi gibi, riskli ve karmaşık bir işleyişi içeren bordro merkezli süreçlerinizi yöneterek, teknolojik altyapısının yanı sıra sahip olduğu standardizasyon ve servis prosedürleriyle yeniden tasarlar.

Bordro Hizmetimizin detaylarına göz atın;

Veri Yönetimi

Sizlerden gelen aylık veriler güncel tutulur ve öncelikle bordro hesaplama süreci, sonrasında ise esnek raporlamalarınız için kullanılır.

Özelleştirilmiş Servis

Firmanıza özgü raporlamalar, size özel uygulamalar ve hesaplama modelleri, teknolojik becerilerimiz sayesinde özgünlüğünü bozmadan geliştirilir ve yönetilir.

Esnek Raporlama

Çalışan hakedişlerinden özlük bilgilerine, personellerinizin masraf merkezlerinden teşviklere kadar her türlü veriyi çapraz platformlarınız için veya yönetim talepleri doğrultusunda rapor edebilirsiniz.

Teşvik Yönetimi

Bordro hesaplamalarınızda gözden kaçırabileceğiniz veya fark edemediğiniz yasal teşvik avantajlarının tespit ve yönetimini sağlayarak işgücü maliyetlerinizi azaltır.

 

Yasal Bildirimler

Yasal yükümlülüğü bulanan her türlü bildirimler ve bordro hesaplama sürecine dahil olan işlemler adınıza gerçekleştirilir.

Online Self Servis HR

İzin yönetimi, masraf yönetimi ve İK’nın diğer çeşitli işlevleri için personnelerinizin kullanabileceği çevrimiçi Soft HR tool’ları sağlayarak İK faaliyetlerinizi destekleyebilir ve kolaylaştırabiliriz.