HİZMETLERİMİZ

İstihdam Hizmeti

Personel İstihdamı ile ana faaliyet alanlarına konsantre olarak kaynaklarını bu alanlarda en iyi olmaya yönlendiren kurumlar, diğer işletme fonksiyonlarını da konunun uzmanlarından hizmet alarak çözümlemektedirler. 

Datassist, uzman kadrosu ile kurumların iş gücü istihdamına yönelik tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Müşterilerinin ihtiyacı olan uzman kadroları en kısa zamanda oluşturarak, hedeflenen zamanda göreve başlamalarını sağlıyor. Böylece kurumlar; hem tüm maliyetleri kontrol edebildiği bir organizasyona sahip oluyor, hem de organizasyon bünyesinde personel istihdamından doğacak tüm risklerinden uzaklaşmış oluyor.

01

Bordro hesaplama, yan hak yönetimi, mevzuata uygunluk, vergi sorunları, isteğe bağlı personel alımı, eğitim ve daha fazlası gibi çalışanlarınız için kapsamlı İK hizmetleri sunuyoruz.

02

İşveren yükümlülükleri, risk azaltma, işten çıkarma yardımı, izin yönetimi, iş hukuku danışmanlığı gibi konulardaki uzmanlığımız sayesinde risklerinizi minimum düzeyde yönetiyoruz.

03

Türkiye’de yerel bir iştirak kurmadan ilerlemek isteyen yurt dışı kaynaklı şirketlerin İK ve bordro süreçlerine yardımcı oluyoruz.

04

Çalışanlar için sağlık sigortasından, araç kiralama yardımına kadar her türlü yan hakların yönetimini daha geniş bir çeşitliliğe ve daha yüksek kalitede faydalara erişerek sağlıyoruz.

05

Altyapımız ve iş yapış modellerimiz gereği verilen hizmetin ve çalışan toplam maliyetinin yönetim nezdinde daha kolay raporlanabilir ve yönetilebilir noktada ilerlemesini mümkün kılıyoruz

06

Yabancı çalışanlar için gerekli olan çalışma izni başvuru ve edinme sürecini Datassist güvencesiyle yönetiyoruz.