Yabancı Personel Çalışma İzinleri

 Son yıllarda ülkemizde artan yabancı sermaye girişi ile birlikte yabancı personel çalıştırmak isteyen firmaların da sayısı artmıştır. Bu artış, uluslararası çalışma şartlarının yeniden yapılandırılması sonucunu doğurmuş ve yeni düzenlemeler getirmiştir. Her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de yabancı personel çalıştırılmasına ilişkin düzenlemeler geliştirilmiş, uygulamalar eskiye nazaran hassasiyetle yönetilmeye başlanmıştır.

Datassist, Türkiye’deki mevcut kanunlar ve uygulamalar çerçevesinde çalışma ve ikamet izinleri ile ilgili sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini profesyonel hizmet çerçevesinde sağlar. Yabancı çalışanlarınız için çalışma izni ve vize uzatım işlemlerini sizin için yürütür.

Kurulduğu günden bu yana uzman kadrosuyla sonuçlandırdığı birçok başvurunun da kazandırdığı deneyimle Datassist, başvuru değerlendirme ve takip sürecini titizlikle yöneterek, dikkatle yürütülmeyen süreçler sonucu ortaya çıkabilecek zaman kaybının ve maddi kaybın ortaya çıkmasını engeller.

Bordro Outsourcing

Rekabet küresel anlamda artarken, firmalar asıl faaliyet alanlarına odaklanarak hızlanmak zorundalar. Datassist, Outsourcing ile hız kazanmaları için müşterilerine destek olur.

Personel İstihdamı

Maliyetlerini minimum, verimliliğini ise maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen firmalar, artık Personel İstihdamı hizmetlerinden uzmanlık gerektiren en özel pozisyonlar için de faydalanıyor.

İşe Alım

İşe alım bir firmanın verdiği en önemli kararlardandır ve tavsiyeler veya tahminler üzerine kurulmamalıdır. Şirketin geleceği ve başarısı, bu noktada verilecek doğru kararlarla şekillenir.

Danışmanlık

Doğru bilgi her zaman önemlidir. Şirketlerdeki İş Kanunu, SGK, teşvikler, ücretler, özlük ve bordro gibi İK uygulamaları hakkında alınacak doğru tavsiyeler süreçleri optimize edilmesini sağlar.

  • Referanslar 111
  • Referanslar 222
  • Referanslar 333
  • Referanslar 444

Dakika Personel Yönetimi

Bordrolama
Özlük Yönetimi
İzin Yönetimi

Sosyal Medya

Datassist FacebookDatassist LinkedinDatassist TwitterDatassist Google+


datassist-in-english

Datassist ISO 9001 Sertifikası

Datassist ISO 27001 Sertifikası