Datassist ve PERYÖN İşbirliği ile "Hızlandırılmış" Özlük ve Bordrolama Eğitimi

web-sitenize-gelen-trafigi-nasil-arttirirsinizk

Türkiye’nin ilk ve en büyük Bordro Outsourcing şirketi olarak; ilkini 2003 yılında gerçekleştirdiğimiz Datassist İnsan Kaynakları ve Bordro Uygulamaları Eğitimleri’nin hızlandırılmış ve hesaplama odaklı versiyonunu, Türkiye’de İnsan Yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN ile birlikte, PERYÖN üyelerine sınırlı katılımla sunmaya başladık.

Toplam 12 saat sürecek hızlandırılmış eğitimde; Ücret, Yasal Kesintiler, Fazla Mesai, İşveren Maliyeti, Genel Tatil ve Hafta Tatilinde Çalışma, Gelir Vergisi, Devreden SGK Matrahı ve Asgari Geçim İndirimi, Kıdem ve İhbar Tazminatı Hesaplamaları, İkale ve SGK İşveren Teşvikleri gibi hesaplama odaklı konular ele alınacak.

Web Sitenize Gelen Trafiği Nasıl Arttırırsınız?

web-sitenize-gelen-trafigi-nasil-arttirirsinizkDatassist'in katkılarıyla 13 Nisan 2015 tarihinde Dünya Gazetesinde yayımlanmıştır.

Web sayfanıza daha fazla ziyaretçi çekmek istiyorsunuz, değil mi? Bu potansiyel müşterilere nasıl ulaşabilirsiniz? Sitenize verilen backlink sayısını arttırarak...

 

Sosyal Güvenlik Destek Primi Nedir?

sosyal-guvenlik-destek-primi-nedirBu yazımızda kamuoyunda sıklıkla tartışılan konulardan birisi olan Sosyal Güvenlik Destek Primi hakkında siz değerli okuyucularımıza bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda çalışan sigortalıdan ve esnaftan kesilen sosyal güvenlik destek priminin Anayasal boyutuna kısaca değinerek yorumu sizlere bırakacağız.

Sosyal güvenlik destek primi (SGDP) nedir?

Sigortalıların emeklilik sonrası çalışmaları, Sosyal Güvenlik Destek Primi (SGDP) kapsamında değerlendirilmektedir. Emeklilik sonrası belirtilen şartlarla çalışmaya başlayan sigortalıların prime esas kazançları üstünden, Sosyal Güvenlik Destekleme Primi kesintisi yapılmaktadır.

Girişimcilik Öncesi Altyapınızı Hazırlayın!

girisimcilik-oncesi-altyapinizi-hazirlayinkDatassist'in katkılarıyla 06 Nisan 2015 tarihinde Dünya Gazetesinde yayımlanmıştır.

Masa başı işinizden ayrılıp, girişimciler dünyasına katılmayı planlıyorsunuz. Her sabah ve akşam aklınızda yeni işiniz ve bitmek bilmeyen bir yapmanız gerekenler listesi var. İşte bir yenisi: Tam zamanlı işinizi bırakıp, kendinizin patronu olmadan önce yapılacakların sıralı tam listesi.

Başarılı girişimcilerin çoğu tam zamanlı işlerini bırakıp kendi işlerinin başına geçmeden, bir ara dönem yaşarlar. Bütün gün maaşlı işlerinin başında çalışırken, gecelerini kendi işlerini planlayarak, hesap kitap yaparak, yeni müşteriler edinmek için sosyalleşerek geçirirler. Kimi zaman her şey basit bir fikirle başlar, üzerinde kişinin çalışmasıyla olgunlaşır, beraber çalışabileceği kişilerle güçlerini birleştirmesiyle işler daha da büyür, yeni oluşum için bir vizyon oluşur.

Forvet mi, Defans mı, yoksa Müzmin Yedek misiniz?

forvet-mi-defans-mi-yoksa-muzmin-yedek-misinizkDatassist'in katkılarıyla 31 Mart 2015 tarihinde Dünya Gazetesinde yayımlanmıştır.

İşyerinde sizi nasıl tanırlar? Sektörünüzde rakipleriniz sizi nasıl bilir? Her zaman başı çeken, karşınızdakileri zorlayan, hep hücumda mısınızdır? Yoksa çoğu zaman karşıdan gelen saldırılara akılcı stratejiler üretmekte ve kendinizi savunmakla mı zamanınızı geçirirsiniz? Ne saldırıda ne de savunmada olurum, çoğu zaman olaylar ben harekete geçmeden ilerler diye düşündüğünüz olur mu?

 

  • datassist-referanslar-1
  • datassist-referanslar-2
  • datassist-referanslar-3
  • datassist-referanslar-4
  • datassist-referanslar-5
  • datassist-referanslar-6

Dakika Personel Yönetimi

Bordrolama
Özlük Yönetimi
İzin Yönetimi

Sosyal Medya

Datassist FacebookDatassist LinkedinDatassist TwitterDatassist Google+


datassist-in-english

Datassist ISO 9001 Sertifikası

Datassist ISO 27001 Sertifikası