Dakika Personel Yönetimi

dakika-logo

Dakika Personel Yönetimi, Datassist'in 15 yıllık tecrübesi ve TÜBİTAK ile TTGV'nin AR-GE desteği kapsamında geliştirilmiş olan bir personel yönetimi platformudur.

Bir SaaS hizmet olması ve self servis ekranlarının gücüyle bordro hesaplama, izin, arşiv, özlük yönetimi gibi İK süreçlerinin kolaylaştırılmasını sağlar. Böylece insan kaynakları veya personel yönetimi departmanlarının en çok zamanına malolan işlemleri Dakika ile tamamen otomatik hâle gelir.

Self-servis İK, mobil imza özelliği, esnek raporlama, toplu veri aktarımı, yüksek güvenlik önlemleri ve tamamen online olması gibi özellikleri sayesinde, Dünya standarlarında bir İnsan Kaynakları yazılımıdır.

Bordro Outsourcing

Rekabet küresel anlamda artarken, firmalar asıl faaliyet alanlarına odaklanarak hızlanmak zorundalar. Datassist, Outsourcing ile hız kazanmaları için müşterilerine destek olur.

Denetim

Denetim hizmetleri, insan kaynakları süreçlerindeki sorunların, yanlış uygulamaların tespiti ve bu süreçleri iyileştirmek için uygulanabilecek çözümlerin belirlenmesi için gereklidir.

Eğitim

Datassist, uzman olduğu İnsan Kaynakları ve Bordrolama konularında eğitimleri, belirli dönemlerde bireysel katılımlara açık olarak ve kurumlara özel olarak düzenlenmektedir.

Danışmanlık

Doğru bilgi her zaman önemlidir. Şirketlerdeki İş Kanunu, SGK, teşvikler, ücretler, özlük ve bordro gibi İK uygulamaları hakkında alınacak doğru tavsiyeler süreçleri optimize edilmesini sağlar.

  • Referanslar 111
  • Referanslar 222
  • Referanslar 333
  • Referanslar 444

Dakika Personel Yönetimi

Bordrolama
Özlük Yönetimi
İzin Yönetimi

Sosyal Medya

Datassist FacebookDatassist LinkedinDatassist TwitterDatassist Google+


datassist-in-english

Datassist ISO 9001 Sertifikası

Datassist ISO 27001 Sertifikası