Yabancı Personel Çalışma İzinleri

Çalışma izinleri ile ilgili yasal süreç bazen çok karmaşık olabilir. Datassist yabancı personel için alınacak çalışma izinleri konusunda sağladığı hizmetler ile bu işlemleri sizin için yürütür.

Son yıllarda ülkemizde artan yabancı sermaye girişi ile birlikte yabancı personel çalıştırmak isteyen firmaların da sayısı artmıştır. Bu artış, uluslararası çalışma şartlarının yeniden yapılandırılması sonucunu doğurmuş ve yeni düzenlemeler getirmiştir. Her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de yabancı personel çalıştırılmasına ilişkin düzenlemeler geliştirilmiş, uygulamalar eskiye nazaran hassasiyetle yönetilmeye başlanmıştır.

Datassist, Türkiye’deki mevcut kanunlar ve uygulamalar çerçevesinde çalışma ve ikamet izinleri ile ilgili sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini profesyonel hizmet çerçevesinde sağlar. Yabancı çalışanlarınız için çalışma izni ve vize uzatım işlemlerini sizin için yürütür.

Kurulduğu günden bu yana uzman kadrosuyla sonuçlandırdığı birçok başvurunun da kazandırdığı deneyimle Datassist, başvuru değerlendirme ve takip sürecini titizlikle yöneterek, dikkatle yürütülmeyen süreçler sonucu ortaya çıkabilecek zaman kaybının ve maddi kaybın ortaya çıkmasını engeller.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun servisler ve teknoloji çözümlerimizle
neler yapabileceğinizi öğrenin.

Bize Ulaşın