Hizmetler

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Mükemmel Bilgi, Mükemmel Çözüm

[/vc_column_text][vc_column_text]Datassist İnsan Kaynakları sektördeki öncü hizmetleri ile insan kaynakları yönetimini bir adım öteye taşıyor.

Gelişen iş dünyası ve etki alanı hızla artan teknoloji trendleri en organik birlikteliklerinden birini İnsan Kaynakları alanında yaşıyor. Kurumların yönetim dinamiklerini doğrudan etkileyen bir departman olarak İnsan Kaynakları, yenilikçi uygulamalar ve teknolojik altyapılar ile yeniden tasarlanıyor.

Datassist kurulduğu günden bu yana, söz konusu sektörel gelişimin ivmesini artırmak için çalışıyor. Günden güne gelişen ve modern standartlarda buluşan iş süreçleri, Datassist’in yola çıkarken söylediği bilgi çağı mottosu ile tekrar anlam kazanıyor:

“Mükemmel Bilgi, Mükemmel Çözüm”[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”4340″ img_size=”full” alignment=”right”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][creativez_ut_heading title=”BORDROLAMA HİZMETİ” description=”Rekabet küresel anlamda artarken firmalar hayatta kalabilmek için ana işkollarına odaklanarak hızlanmak zorundalar. Datassist sunduğu Outsourcing servisleri ile hız kazanmaları için müşterilerine destek olur.
“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][creativez_ut_heading title=”PERSONEL İSTİHDAMI” description=”Maliyetlerini minimum, verimliliğini ise maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen firmalar, artık Personel İstihdamı hizmetlerinden uzmanlık gerektiren en özel pozisyonlar için de faydalanıyor.
“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][creativez_ut_heading title=”DANIŞMANLIK” description=”Doğru bilgi her zaman önemlidir. Şirketlerdeki İş Kanunu, SGK, teşvikler, ücretler, özlük ve bordro gibi İK uygulamaları hakkında alınacak doğru tavsiyeler süreçleri optimize edilmesini sağlar.
“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][creativez_ut_heading title=”İŞE ALIM” description=”İşe alım, tavsiye veya tahminler üzerine asla kurulmaması gereken; şirketlerin alacağı en kritik kararlardandır. Çünkü şirketin geleceği ve başarısı, işe alım noktasında verilecek doğru kararlarla şekillenir.
“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][creativez_ut_heading title=”EĞİTİM” description=”Datassist, uzman olduğu İK ve Bordrolama konularında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler belirli dönemlerde bireysel katılımlara açık veya şirket ya da topluluklara özel olarak düzenlenmektedir.
“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][creativez_ut_heading title=”DENETİM VE RİSK ANALİZİ” description=”Denetim hizmetleri, insan kaynakları süreçlerindeki sorun ve yanlış uygulamaların tespiti ile bu süreçleri iyileştirmek için uygulanabilecek çözümlerin, aksaklık yaşanmadan önce belirlenmesini sağlar.
“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][creativez_ut_heading title=”ALT İŞVEREN DENETİMİ” description=”Asıl ve alt işverenlerin kanun önünde müteselsil şekilde sorumlu olmaları, alt işverenden hizmet alımının risk noktasını oluşturmaktadır. Datassist bu risklerinizi minimize etmenizi sağlar.
“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][creativez_ut_heading title=”Yabancı Personel Çalışma İzinleri” description=”Çalışma izinleri ile ilgili yasal süreç bazen çok karmaşık olabilir. Datassist yabancı personel için alınacak çalışma izinleri konusunda sağladığı hizmetler ile bu işlemleri sizin için yürütür.
“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Bize ulaşın Contact us