TEKNOLOJİ

Entegrasyonlar

Kendi teknolojik altyapımızı kullanıyor olmamızın sayesinde, müşterilerimizin kendi sistemlerine sonsuz bir entegrasyon ekosistemi sunuyoruz. Manuel bordro verileri girmeyerek daha az zaman harcayabilir ve otomatik entegrasyonlarla temel işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

  • Verileri bir araya getirin
  • Manuel hataları önleyin
  • Zaman kazanın
Muhasebe

Muhasebe hataları vergi ve yönetim sorunlarına yol açabilir. Muhasebe yazılımınızı Datassist Bordro Platformu ile entegre ederek, muhasebe işlemlerinizle eşlenik ödeme, yan hak ve vergi tutarlarının otomatik kayıtlarla doğru olmasını sağlayabilirsiniz.

PDKS

PDKS sisteminizi Datassist Bordro Platformu ile entegre edebilirsiniz, tüm çalışma saatleri otomatik olarak bordro temel verileri olarak aktarılır. Bordro hesaplamasında puantaj formları hazırlamak için fazladan iş yok.

ERP & HCM

Datassist Bordro Platformu yerel ve küresel büyük ERP’lere ve HCM’lere entegre edilebilir. Böylece, farklı platformlarınız arasında sürekli veri bağlantısına sahip olabilirsiniz. Daha az manuel operasyon ve İK & İş stratejilerine odaklanmak için daha fazla zaman.