Skip to main content
search
peryon-kongre

İnsan yönetiminin gündemini ve geleceğini belirleyen, Avrupa’nın en büyük insan kaynakları kongresi olma ünvanını taşıyan 4-6 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda 21. kez gerçekleştirilen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi’ne katıldık.

peryon-kongre

İnsan yönetiminin gündemini ve geleceğini belirleyen, Avrupa’nın en büyük insan kaynakları kongresi olma ünvanını taşıyan 4-6 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda 21. kez gerçekleştirilen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi‘ne katıldık.

Kongre süresince gerçekleşen 100’den fazla oturumda İK Profesyonelleri, alanlarında uzman isimlerle bir araya gelerek güncel trend, anlayış ve uygulamalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Datassist İnsan Kaynakları olarak bizler de etkinlik süresince standımızda ziyaretçilerimizi ağırlayarak outsourcing, Dakika Personel Yönetimi ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi paylaşımlarında bulunduk.

21. PERYÖN Kongre süresince standımızda bizleri ziyaret eden tüm katılımcılara ve PERYÖN ekibine Datassist Ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

{loadposition blog-peryon}

DBS

Leave a Reply