Skip to main content
search
hrm-expo-2013

Almanya Köln Messe’de gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Avrupa’nın en büyük uluslararası İK fuarı olarak kabul gören ve bu yıl Partner ülke olarak Türkiye’yi ağırlayan Zukunft Personal -İnsan Kaynakları Fuarı’na Datassist İnsan Kaynakları ve Dakika Personel Yönetimi olarak 17-19 Eylül 2013 tarihleri arasında katılım gösterdik.

Bu yıl itibarı ile 654 katılımcı şirket ve 14.13 ziyaretçi ağırlayan fuarda dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerle verimli B2B bağlantıları kurarken; ülkemizi alanında uluslararası platformda temsil eden yegâne şirket olma gururunu yaşadık.

Standımızda bizleri ziyaret eden tüm katılımcılara Datassist İnsan Kaynakları ekibi adına teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

hrm-expo-2013

Almanya-Köln Messe’de gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Avrupa’nın en büyük uluslararası İK fuarı olarak kabul gören ve bu yıl Partner ülke olarak Türkiye’yi ağırlayan Zukunft Personal -İnsan Kaynakları Fuarı’na Datassist İnsan Kaynakları ve Dakika Personel Yönetimi olarak 17-19 Eylül 2013 tarihleri arasında katılım gösterdik.

Bu yıl itibarı ile 651 katılımcı şirket ve 15.192 ziyaretçi ağırlayan fuarda dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerle verimli B2B bağlantıları kurarken; uluslararası platformda ülkemizi alanında temsil eden yegâne şirket olma gururunu yaşadık.

Standımızda bizleri ziyaret eden tüm katılımcılara Datassist İnsan Kaynakları ekibi adına teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

{loadposition asdasd}

DBS

Leave a Reply