Skip to main content
search

İlki 2014 yılının Haziran ayında düzenlenen İşvereni Yakan Sorular etkinliklerinin sekizincisi 18 Mayıs 2017 Perşembe günü Bursa’da gerçekleşecek!

Konuşmacıları Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça, Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü Fatih Yıldırım, Datassist Bursa Bölge Yöneticisi Engin Işık ve ASO Company Kurucu Ortağı Aylin Satun Olsun olan etkinlikte işverenlerin ve İK profesyonellerinin teşviklere dair yaşayabilecekleri problemler ve atlanabilecek ayrıntılar konuşulacak.

Ücretsiz düzenlenecek olan toplantının konu başlıkları şu şekilde:

– Teşviklerden neden yeterince faydalanılmıyor?
– Muhtasar Beyanname ve SGK Bildirgesinin birleştirilmesi işlemi
– Teşvikler
– Teşviklerden geriye dönük faydalanma
– İnovatif pazarda ayakta kalma önerileri

Konuşmacılar

Ayşe Nazmiye Uça / Datassist Genel Müdürü

Denetim ve mali danışmanlık alanındaki geniş yelpazede uzmanlaşmanın eksikliğinden dolayı standart hizmet kalitesine ulaşılamadığını, bu yüzden de Türk danışmanlık şirketlerinin dinamizmine rağmen uluslararası alanda ön sıralarda olamadığını fark etti. Sınırları çizilmiş bir alana odaklanıp, mükemmel servis kalitesini hedefleyerek yalnızca bordro servis ve istihdam hizmeti sunmayı ilke edinen Datassist Bordro Servisi’ni 1999 yılında kurmuş ve o günden bu yana genel müdürlüğünü sürdürmektedir.

Fatih Yıldırım / Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü

Kariyerine 1995 yılında başlayan ve bugüne değin İnsan Kaynakları, Danışmanlık ve Havacılık gibi sektörlerde Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev alan Fatih Yıldırım, Vergi, SGK ve İş Hukuku konularında uzmanlaştıktan sonra 2010 yılında Bordro Operasyon Grup Yöneticisi olarak Datassist Bordro Servisi kadrosuna dâhil olmuştur. 2015 Kasım ayında Datassist Bordro Servisi Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörlüğüne atanan Yıldırım, halen bu görevini sürdürmektedir.

Aylin Satun Olsun / ASO Company Kurucu Ortağı

Çalışma hayatında on yılı aşkın süre orta ve üst düzey yönetici olarak çalışan; İK Müdürlüğü, İK’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve İK Grup Koordinatörlüğü gibi görevler üstlenen Aylin Satun Olsun; 1994 Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2015 yılında kurduğu ASO Company ile firmalara İK temelli danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Etkinlik Detayları

Tarih: 18 Mayıs 2017 / Perşembe

Adres: Divan Otel Bursa

Saat: 14:00 – 17:00

Etkinliğimiz ücretsizdir!

Etkinlik kaydı için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

[contact-form-7 id=”4404″ title=”İş vereni yakan sorular –  kayıt formu”]

DBS

Leave a Reply