Skip to main content
search
odul-yenibiris-ornek-isveren

Önceki akşam yapılan etkinliğe İnsan Kaynakları sektörünün öncü isimlerinin de geniş katılımı vardı. 1999’dan bu yana sektörde hizmet vermekte olan Datassist de, bu gecede ödül alarak sektörün en iyileri arasına adını yazdıran şirketlerden birisiydi. Datassist adına Exelect, 2012 yılının “İnsan Kaynakları Danışmanlığı” alanında Yılın Örnek İşvereni ödülüne layık görüldü.

odul-yenibiris-ornek-isveren

Web dünyasının önde gelen insan kaynakları sitesi Yenibiriş’in düzenlediği “Yenibiriş Ödülleri”, insan kaynakları dünyasının ilgisinin büyük olduğu bir etkinlikle sahiplerine verildi. Önceki akşam yapılan etkinliğe İnsan Kaynakları sektörünün öncü isimlerinin de geniş katılımı vardı.

1999’dan bu yana sektörde hizmet vermekte olan Datassist de, bu gecede ödül alarak sektörün en iyileri arasına adını yazdıran şirketlerden birisiydi. Datassist adına Exelect, 2012 yılının “İnsan Kaynakları Danışmanlığı” alanında Yılın Örnek İşvereni ödülüne layık görüldü.

Bordro hizmetleri, işe alım, işveren denetimi dâhil dokuz farklı dalda çalışmaları olan Datassist, İnsan Kaynakları Danışmanlığı konusunda sektörün takdirinin ifadesi olan bir gecede ödül alarak, profesyonel ve özverili çalışmalarını taçlandırdı.

DBS

Leave a Reply