HAKKIMIZDA

Öncü

Öncü ( Pioneer ) güç olmanın gururu

1999’da globalleşme ile birlikte gelişen ve karmaşıklaşan İnsan Kaynakları süreçleri Datassist’in oluşumunu sağladı. Ülkemizde, yalnızca bordro servisi vermek üzere kurulan ilk şirket olarak sektörün öncüsü konumundayız. Bordro servis standartlarını, benchmarklarını ve sözleşmelerini oluşturmak, geliştirmek ve bu konuda örnek alınmaktan gururluyuz. 

Bilgi

Bilgi paylaştıkça güçlenir

Sektörün öncü firması olarak 22 yıllık bilgi birikimimizi müşterilerimiz ve tüm sektör ile paylaşıyoruz. 2003 yılından beri aylık 1 milyon ziyaretçisi olan iskanunu.com ve turkishlaborlaw.com sitelerinin yöneticisiyiz. Ülkemizde çok hızlı değişen iş ve sosyal güvenlik uygulamalarındaki eşsiz desteğimiz müşterilerimizin her zaman takdirini kazanıyor. Onlara verdiğimiz yasal destek ile güvenle iş yapan müşterilerimiz, en büyük mutluluğumuz. 

Teknoloji

Teknoloji ile doğduk

Datassist hayatına teknoloji ile başladı. İlk online bordro ve halihazırda mikro servis modeli oluşmuş Dakika platformumuz, farklı ülke bordro sistemlerine kolaylıkla uyarlanabilir bir altyapı oluşturmakta. Müşterilerimizin farklı platformlardaki ERP veya HR uygulamalarına kolaylıkla entegre olabilme kabiliyeti, değer yaratan en önemli yönü. 

Meraklı

Hiç bitmeyen merakımız, araştırma heyecanımız var

Hep daha iyi hizmet verebilmek için uğraşıyor, her gün gelişiyor ve öğreniyoruz. Dedike olarak sadece AR-GE çalışmaları yapan bir proje ekibimiz var. Kimisini Teydeb destekleriyle gerçekleştirdiğimiz projelerimiz günlük faaliyetimizin bir parçası. Bordrobot projemiz ise çok yakında…