HAKKIMIZDA

Öncü

Öncü ( Pioneer ) güç olmanın gururu

1999’da globalleşme ile birlikte gelişen ve karmaşıklaşan İnsan Kaynakları süreçleri Datassist’in oluşumunu sağladı. Ülkemizde yalnızca bordro servisi vermek üzere kurulan ilk şirket olarak sektörün öncüsüyüz. Bordro servis standartlarını, benchmarklarını ve sözleşmelerini oluşturmak, geliştirmek ve bu konuda örnek alınmaktan gururluyuz. 

Bilgi

Bilgi paylaştıkça güçlenir

Sektörün öncü firması olarak 21 yıllık bilgi birikimimizi müşterilerilerimiz ve tüm sektör ile paylaşıyoruz. 2003 yılından beri aylık 35.000 ziyaretçisi olan işkanunu.com ve turkishlabowlaw.com sitelerinin yöneticisiyiz. Ülkemizde çok hızlı değişen iş ve sosyal güvenlik uygulamalarındaki eşsiz desteğimiz müşterilerimizin her zaman takdirini kazanıyor. Onlara verdiğimiz yasal destek ile güvenle iş yapan müşterilerimiz en büyük mutluluğumuz. 

Teknoloji

Teknoloji ile doğduk

Datassist teknoloji ile başladı hayatına ilk online bordro platformu ve şu anda mikro servis modeli oluşmuş dakika platformu başka dillerde ve farklı ülke bordro sistemlerine kolaylıkla uyarlanabilir bir alt yapı oluşturmakta. Müşterilerimizin farklı platformlardaki ERP veya HR uygulamalarına olağanüstü bir entegrasyon kabiliyeti değer yaratan en önemli yönü. 

Meraklı

Hiç bitmeyen merakımı araştırma heyecanımız var

Hep daha iyisi için uğraşıyoruz her gün gelişiyor ve öğreniyoruz. Sürekli olarak sadece ARGE yapan 6 kişilik bir proje ekibimiz var. Kimisini Teydeb destekleriyle yaptığımız projelerimiz günlük faaliyetimizin bir parçası. Bordrobot projemiz ise çok yakında….