egitim 39donemx

Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi

Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM işbirliği ile:

7-8-13-14-15 Nisan 2017

 

 Detaylar | Tanıtım Videosu 

 

 

 

Eğitim Hakkında

Nisan ayında 39. kez düzenlenecek  Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliği ile 7-8-13-14 ve 15 Nisan 2017 tarihlerinde toplam 40 saat süresince Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleştirilecek.

Katılımcı Profili

  • Bordro alanında uzmanlaşmak isteyenler: Datassist ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen eğitim, bu alanda uzmanlaşmak isteyenlerin doğru bir başlangıç yapabilmeleri için zengin içeriği ve uygulamaya hakim eğitmen kadrosu ile düzenlenmektedir.
  • Uzmanlar: Mevzuata ve uygulamaya ilişkin son değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan program, alanında uzman profesyoneller için de deneyim ve bilgilerini güncelleme olanağı sağlamaktadır.

Eğitmenler

Prof. Dr. Nurşen CANİKLİOĞLU - Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalı başkanı

nursen-caniklioglu

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesininden 1984 yılında mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. 1997 yılında doktor unvanı alan Nurşen Caniklioğlu 2002 yılında Doçent oldu.

Prof. Dr. Nurşen Caniklioğlu’nun, ulusal ve uluslararası seminerlerde sunulmuş tebliğleri ve bu alanda birçok yayını bulunmakla beraber Sosyal Güvenlik Hukuku, Sosyal Sigortalarda Prim Teşvikleri ve İş Mevzuatı gibi kitapları yayımlanmaktadır.

 

 

Dr. Uğur Tandoğan

Uğur Tandoğan

İTÜ Makine Mühendisliği'nden yüksek mühendislik diploması alan Uğur Tandoğan, doktorasını Northwestern Üniversitesi Sanayi  Mühendisliği ve Yönetim Bilimleri Bölümü’nde yapmıştır. Northeastern Illinois Üniversitesi İşletme Bölümü'nde öğretim üyesi olarak çalışmıştır.

Türkiye’de bankacılık sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yapan ve en son Osmanlı Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılan Dr. Uğur Tandoğan, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde 1986 yılından, Okan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde de 2006 yılından beri öğretim üyesidir.

Dünya Gazetesi'nin "Not Defteri" köşesinin  yazarıdır. İnsan kaynakları yönetimi ve işletme yönetimi uzmanıdır.  

 

Prof. Dr. İlknur Kılkış: Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi


ilknur kilkisUludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olan Prof. Dr. İlknur Kılkış akademik kariyerine aynı fakültede araştırma görevlisi olarak başlamıştır. Halen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde öğretim üyesi olarak görevine devam etmektedir.

İş Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında çalışmakta olan ve bu alanlarda yazılmış makaleleri ve kitapları bulunan Prof. Dr. İlknur Kılkış aynı zamanda Resmi Arabulucu olarak görev yapmaktadır.

 

 

 Datassist Bordro Servisi - Bordro Uzmanları 

Osman 2

Datassist'in kuruluşundan bu yana geride bıraktığı 18 yılda edindiği İnsan Kaynakları ve Bordrolama konusunda tecrübe ve bilgi birikimini, Bordro Operasyon ekibinin Yönetim Kadrosu ile katılımcılara sunacak.

Uygulayıcıların kendisinden doğrudan aktarılacak bilgiler, örnek olay ve vaka incelemeleri ile bilgisayar desteksiz hesaplama şeklinde aktarılacak. 

 

 

 

 

Eğitim Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Eğitimden sonra katılım belgesi alacak mıyım?

Evet. Eğitime asgari katılım koşulunu yerine getiren ve workshop’larda istenen başarıyı gösteren tüm katılımcılar Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan katılım belgesini alacaklardır.

Bu eğitime kimler katılmalı?

Bordro konusunda spesifik olarak uzman olmak isteyen ya da tüm İK süreçlerine hakim olarak kariyerine yön vermek isteyen ve mevcut bilgilerini güncellemek isteyen herkes katılabilir.

Nasıl bir mesleki arkaplan önerilmektedir?

Eğitim, once teori hemen ardından teorinin uygulaması şeklinde ilerlemektedir. Bu şekilde eğitimin son gününde tüm katılımcılar sadece hesap makinesi kullanarak en karmaşık bordroyu hesaplayabilecek düzeye ulaşırlar.

Program nasıl ilerler?

Eğitimler 5 tam gün şeklinde toplam 40 saat sürecek şekilde tasarlanmıştır. Her zaman önce tecrübeli akademisyen ve eğitimciler konunun yasal ve teorik kısmını anlatır; hemen ardından teorinin uygulamadaki karşılığı uygulamalı örnek vaka analizleri ve bordro hesaplamaları ile devam eder.

Bu eğitim bana ne katacak?

İK veya Bordro konusunda uzmanlaşmak ya da uzmanlığınızı pekiştirmek, şirketinizin teşviklerden daha fazla faydalanmasını istiyorsanız hem Datassist Bordro Servisi tecrübesiyle düzenlenen eğitim, hem de sahibi olacağınız Boğaziçi Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi katılım belgesi bu konuda yardımcı olacaktır.Bilgi, Başvuru ve Kayıt

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz:

 Detaylar Eğitim Katılım Formu

Bilgi İstek Formu

Eğitim hakkında detaylı bilgi vermek için size ulaşmamızı isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


Gelecek Eğitimlerimiz

İstanbul

7-8-13-14-15 Temmuz: 40. Dönem Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi

6-7-12-13-14 Ekim: 41. Dönem Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi

16-17 Kasım: Uluslararası İş Gücü Dolaşımında Vergi, Sosyal Güvenlik ve Bordro Uygulamaları Eğitimi

1-2-7-8-9 Aralık: 42. Dönem Temel Bordro Uygulamaları Eğitimi

Bursa

Mayıs - İşvereni Yakan Sorular

  • Referanslar 111
  • Referanslar 222
  • Referanslar 333
  • Referanslar 444

Dakika Personel Yönetimi

Bordrolama
Özlük Yönetimi
İzin Yönetimi

Sosyal Medya

Datassist FacebookDatassist LinkedinDatassist TwitterDatassist Google+


datassist-in-english

Datassist ISO 9001 Sertifikası

Datassist ISO 27001 Sertifikası