mukemmel-bilgi-mukemmel-cozumMükemmel Bilgi, Mükemmel Çözüm

Datassist İnsan Kaynakları sektördeki öncü hizmetleri ile insan kaynakları yönetimini bir adım öteye taşıyor.

Gelişen iş dünyası ve etki alanı hızla artan teknoloji trendleri en organik birlikteliklerinden birini İnsan Kaynakları alanında yaşıyor. Kurumların yönetim dinamiklerini doğrudan etkileyen bir departman olarak İnsan Kaynakları, yenilikçi uygulamalar ve teknolojik altyapılar ile yeniden tasarlanıyor.

Datassist kurulduğu günden bu yana, söz konusu sektörel gelişimin ivmesini artırmak için çalışıyor. Günden güne gelişen ve modern standartlarda buluşan iş süreçleri, Datassist’in yola çıkarken söylediği bilgi çağı mottosu ile tekrar anlam kazanıyor:

“Mükemmel Bilgi, Mükemmel Çözüm”

Bordrolama Hizmeti

Rekabet küresel anlamda artarken firmalar hayatta kalabilmek için ana işkollarına odaklanarak hızlanmak zorundalar. Datassist sunduğu Outsourcing servisleri ile hız kazanmaları için müşterilerine destek olur.

Danışmanlık

Doğru bilgi her zaman önemlidir. Şirketlerdeki İş Kanunu, SGK, teşvikler, ücretler, özlük ve bordro gibi İK uygulamaları hakkında alınacak doğru tavsiyeler süreçleri optimize edilmesini sağlar. 

Eğitim

Datassist, uzman olduğu İK ve Bordrolama konularında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler belirli dönemlerde bireysel katılımlara açık veya şirket ya da topluluklara özel olarak düzenlenmektedir.

Alt İşveren Denetimi

Asıl ve alt işverenlerin kanun önünde müteselsil şekilde sorumlu olmaları, alt işverenden hizmet alımının risk noktasını oluşturmaktadır. Datassist bu risklerinizi minimize etmenizi sağlar.

Dakika Personel Yönetimi

Datassist'in know-how'ı ve yüksek teknoloji desteği ile hayata geçirilen Dakika Personel Yönetimi %100 online altyapısı ve self servis İK, Mobil İmza gibi yetenekleri ile çalışanları İK'nın birer parçası haline getirir.

Personel İstihdamı

Maliyetlerini minimum, verimliliğini ise maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen firmalar, artık Personel İstihdamı hizmetlerinden uzmanlık gerektiren en özel pozisyonlar için de faydalanıyor.

İşe Alım

İşe alım, tavsiye veya tahminler üzerine asla kurulmaması gereken; şirketlerin alacağı en kritik kararlardandır. Çünkü şirketin geleceği ve başarısı, işe alım noktasında verilecek doğru kararlarla şekillenir.

Denetim ve Risk Analizi

Denetim hizmetleri, insan kaynakları süreçlerindeki sorun ve yanlış uygulamaların tespiti ile bu süreçleri iyileştirmek için uygulanabilecek çözümlerin, aksaklık yaşanmadan önce belirlenmesini sağlar.

Yabancı Personel Çalışma İzinleri

Çalışma izinleri ile ilgili yasal süreç bazen çok karmaşık olabilir. Datassist yabancı personel için alınacak çalışma izinleri konusunda sağladığı hizmetler ile bu işlemleri sizin için yürütür.

Teşvik Servisi

İstihdamı artırma ve işverenleri destekleme amacı ile uygulanan bölgesel ve sektörel personel teşvikleri, personel maliyetlerini düşürme hususunda önemli bir unsurdur.

  • Referanslar 111
  • Referanslar 222
  • Referanslar 333
  • Referanslar 444

Dakika Personel Yönetimi

Bordrolama
Özlük Yönetimi
İzin Yönetimi

Sosyal Medya

Datassist FacebookDatassist LinkedinDatassist TwitterDatassist Google+


datassist-in-english

Datassist ISO 9001 Sertifikası

Datassist ISO 27001 Sertifikası