İşvereni Yakan Sorular – 6

iys aralik 2016

İlki 2014 yılının Haziran ayında düzenlenen İşvereni Yakan Sorular Etkinliğinin altıncısı 13 Aralık 2016 Salı günü saat 14:00-17:00 arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Yerleşkesinde gerçekleşecek.

 

Konuşmacıları Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça, Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü Fatih Yıldırım, Egemenoğlu Yönetici Ortağı Yunus Egemenoğlu, Egemenoğlu Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatı Bahar Sür ve Egemenoğlu Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatı Ezgi Özdemir olan etkinlikte işverenlerin ve İK profesyonellerinin son zamanlarda gündemini meşgul eden konular ele alınacak.

 

 

Datassist, Egemenoğlu ve İstanbul Ticaret Üniversitesi ortaklığı ile hazırlanan toplantının ana başlıkları şu şekilde;

  • Kötü Niyet Tazminatı Davaları Neden Artıyor?
  • SGK Tavan Artışının İşverene Maliyeti Ne Olacak?
  • Doğum İzni – Kısmi Çalışma Nasıl Uygulanmalı?
  • BES Uygulaması Geldiğinde işverenlerin Yapması Gerekenler Neler?
  • Özel İstihdam Büroları Yasasındaki Belirsizlik Ne Olacak?

 

Konuşmacılar

 

Ayşe Nazmiye Uça / Datassist-Genel Müdür

ayseuca

 

Denetim ve mali danışmanlık alanındaki geniş yelpazede uzmanlaşmanın eksikliğinden dolayı standart hizmet kalitesine ulaşılamadığını, bu yüzden de Türk danışmanlık şirketlerinin dinamizmine rağmen uluslararası alanda ön sıralarda olamadığını fark etti. Sınırları çizilmiş bir alana odaklanıp, mükemmel servis kalitesini hedefleyerek yalnızca bordro servis ve istihdam hizmeti sunmayı ilke edinen Datassist Bordro Servisi’ni 1999 yılında kurmuş ve o günden bu yana genel müdürlüğünü sürdürmektedir.

 

 

Fatih Yıldırım / Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü

fatih yildirim

Kariyerine 1995 yılında başlayan ve bugüne değin İnsan Kaynakları, Danışmanlık ve Havacılık gibi sektörlerde Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev alan Fatih Yıldırım, Vergi, SGK ve İş Hukuku konularında uzmanlaştıktan sonra 2010 yılında Bordro Operasyon Grup Yöneticisi olarak Datassist Bordro Servisi kadrosuna dâhil 

olmuştur. 2015 Kasım ayında Datassist Bordro Servisi Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörlüğüne atanan Yıldırım, halen bu görevini sürdürmektedir.

yunus egemenoglu

 

Yunus Egemenoğlu / Egemenoğlu Hukuk-Yönetici Ortak


Egemenoğlu Yönetici Ortağı Yunus Egemenoğlu, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 30 yılı aşkın hukuk kariyeri boyunca, banka ve finans, finansal yeniden yapılandırma, şirket devralma ve birleşmeleri ve iflas hukuku gibi birçok alanda halka açık şirketler ve şahıs şirketlerini temsil etmiştir. Aynı zamanda Egemenoğlu, taşımacılık, enerji ve gıda gibi büyük sektörlerde, geçmiş ve son dönemdeli çalışmalarıyla üstün bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

 

Bahar Sür / Egemenoğlu Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatı 

bahar sur

Bahar Sür 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2012 yılı itibariyle Egemenoğlu Hukuk Bürosu bünyesinde avukat olarak çalışmaya başlamış olan Sür, özellikle bireysel ve toplu iş hukuku ile sosyal güvenlik hukukuna dayanan uyuşmazlıkların çözümlenmesi ve danışmanlık hizmeti verilmesi konularında uzmanlaşmış olup, İstanbul Barosu’na kayıtlıdır. 2012 yılında çalışmaya başladığı Egemenoğlu bünyesinde, birçok önemli dava ve projede yer almış, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında müvekkiller lehine davaların kazanılmasında önemli katkılar sağlamıştır.

Ezgiözdemir

 

Ezgi Özdemir / Egemenoğlu Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatı

2007 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş olup, Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında uzun yıllar iş hukuku alanında çalışmalar yapmış, ulusal ve uluslararası şirketlere ve yabancı hukuk bürolarına hizmetler vermiştir. 2016 yılı Eylül ayından bu yana Egemenoğlu bünyesinde avukatlık çalışmalarını sürdüren Özdemir, bireysel ve toplu iş hukuku, sosyal güvenlik hukukunda danışmanlık ve dava alanlarında uzmanlaşmış olup İstanbul barosuna kayıtlıdır.

  

Etkinlik Detayları

Etkinlik Tarihi : 13 Aralık 2016 Salı / 14:00 - 17:00

Etkinlik Yeri: İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Yerleşkesi

 

Etkinliğimizin kontenjanı dolmuştur, ilginize teşekkür ederiz.

  
  • Referanslar 111
  • Referanslar 222
  • Referanslar 333
  • Referanslar 444

Dakika Personel Yönetimi

Bordrolama
Özlük Yönetimi
İzin Yönetimi

Sosyal Medya

Datassist FacebookDatassist LinkedinDatassist TwitterDatassist Google+


datassist-in-english

Datassist ISO 9001 Sertifikası

Datassist ISO 27001 Sertifikası