Datassist 17 Yaşında!

Türkiye’de insan kaynakları ve bordro hizmetleri sunmak üzere 1999 yılında kurulmuş, teknoloji odaklı ilk insan kaynakları şirketi olarak; 2016 itibarı ile 17. yaşımıza giriyoruz.

“Mükemmel Bilgi, Mükemmel Çözüm” mottosuna, sürekli artan servis seviyesi ve teknoloji vizyonu ile hayat verirken, geride bıraktığımız 17 yıl içinde sektöre yön vermiş ve standartları belirlemiş olmanın haklı mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

17 yılda kazanılan başarılardaki katkı ve destekleri için tüm paydaşlarımıza teşekkür eder, gelişme ve yeniliklerin devamını müjdeleriz.

Saygılarımızla

İlk Bordro Outsourcing Firması - 1999

Datassist, Türkiye'nin ilk bordro outsourcing firması olarak 1999 yılında kuruldu.

İlk Online Bordro Görüntüleme - 2002

Kullandığı lokal sisteme web erişim özelliğini ekleyerek, müşterilerinin çalışanlarının bordrolarını görüntülemelerine imkan sağlayan ilk şirket oldu.

İlk Bordro Eğitimi - 2003

Datassist Türkiye'nin ilk bordro eğitimini 2003 yılında düzenledi. İlk eğitimden bugüne gerçekleştirdiği yüzlerce eğitimde binlerce kişiye bordrolama eğitimi verdi.

İlk Web Tabanlı Bordro Hizmeti - 2004

Datassist sunduğu servisleri %100 web tabanlı BordroNet desteği ile müşterilerine sunan Türkiye'deki ilk şirket oldu.

İlk Servis Seviyesi Sözleşmesi (SLA) - 2009

Sunduğu servisin kalitesini yıllar boyunca sürekli arttıran ve standardize eden Datassist 2009 yılında tek taraflı servis seviyesi ve kalite taahhüdü olan Servis Seviyesi Sözleşmesi uygulamasını uygulamaya geçirdi ve tüm müşterilerine sunduğu taahüdü sözleşme ile güvence altına aldı.

Bordro'da İlk SaaS Servisi - 2010

Datassist, 2002'de online bordro görüntüleme servisini getiren vizyonu ile 2010'da Türkiye'nin İK alanındaki ilk SaaS servisi olan Dakika'yı ortaya çıkardı ve Outsourcing servisi ile birlikte sundu.

  
  • Referanslar 111
  • Referanslar 222
  • Referanslar 333
  • Referanslar 444

Dakika Personel Yönetimi

Bordrolama
Özlük Yönetimi
İzin Yönetimi

Sosyal Medya

Datassist FacebookDatassist LinkedinDatassist TwitterDatassist Google+


datassist-in-english

Datassist ISO 9001 Sertifikası

Datassist ISO 27001 Sertifikası