SaaS ve Outsourcing'in Birlikte Sunulmasının Faydaları Nelerdir?

Geleneksel olarak şirketler yazılımları satın alma eğilimindedir. Bu satın alma için ciddi bir lisans bedeli gözden çıkarılır. Oysa bir yazılımı satın almak için katlanılan lisans bedeli, buzdağının görünen kısmıdır. Gerçek bedel kurulum maliyetleri, yazılım geliştirmeleri ve donanım gereksinimleri ile ortaya çıkar. Bu aşamaları destekleyecek bir IT işgücü açığı doğal olarak oluşur. Zamanla bu maliyetlere bakım masrafları da eklenir ve süreç, içinden çıkılmaz bir hal alır.

Oysa SaaS (Software as a Service) modeli çok daha basit, hızlı ve kullanışlı olarak size sunulmaktadır. Bir yazılımı satın alma, kurulum, bakım, donanım giderlerine katlanmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. Yazılımınıza yalnızca bir internet browser üzerinden ulaşır ve herhangi bir donanım ya da kurulum maliyeti ile karşılaşmadan kullanmaya başlarsınız.

Datassist'in SaaS modeli ile sunduğu Dakika Personel Yönetimi ile kullandığınız kadar öder, gereksiz maliyetlerden kurtulur ve sürekli güncelliğe ulaşırsınız.

Bordro Outsourcing

Rekabet küresel anlamda artarken, firmalar asıl faaliyet alanlarına odaklanarak hızlanmak zorundalar. Datassist, Outsourcing ile hız kazanmaları için müşterilerine destek olur.

Personel İstihdamı

Maliyetlerini minimum, verimliliğini ise maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen firmalar, artık Personel İstihdamı hizmetlerinden uzmanlık gerektiren en özel pozisyonlar için de faydalanıyor.

Danışmanlık

Doğru bilgi her zaman önemlidir. Şirketlerdeki İş Kanunu, SGK, teşvikler, ücretler, özlük ve bordro gibi İK uygulamaları hakkında alınacak doğru tavsiyeler süreçleri optimize edilmesini sağlar.

Çalışma İzinleri

Çalışma izinleri ile ilgili yasal süreç bazen çok karmaşık olabilir. Datassist yabancı personel için alınacak çalışma izinleri konusunda sağladığı hizmetler ile bu işlemleri sizin için yürütür.

Dakika Personel Yönetimi

Bordrolama
Özlük Yönetimi
İzin Yönetimi

Sosyal Medya

Datassist FacebookDatassist LinkedinDatassist TwitterDatassist Google+


datassist-in-english

Datassist ISO 9001 Sertifikası

Datassist ISO 27001 Sertifikası